Wizyta Motylków w gospodarstwie rolnym.

393806257_865586284781096_5856437694839155318_n
W środowy ranek wyruszyliśmy na wycieczkę do gospodarstwa rolnego w Korytnicy.Celem wycieczki było zwiedzanie gospodarstwa , poznanie pracy rolnika, zobaczenie maszyn rolniczych. Gospodarze przywitali nas serdecznie, oprowadzili dzieci po gospodarstwie i opowiedzieli o swojej pracy. Dzieci dowiedziały się ciekawych rzeczy o hodowli zwierząt, uprawie roli, mogły zobaczyć hodowane zwierzęta – krowy.
Dużą atrakcją była możliwość zobaczenia i pogłaskania 3 -dniowego cielaczka. Poznaliśmy maszyny rolnicze oraz ich zastosowanie. Odwiedziliśmy gęsi oraz króliki. Przemili gospodarze podarowali Motylkom upominki oraz cukierki. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Jolancie i Panu Łukaszowi- właścicielom gospodarstwa za miłe przyjęcie nas u siebie i bardzo ciekawie spędzony czas. Dziękujemy również Pani Ani Olasik- mamie Marcelinki, za pomoc w organizacji wyjazdu:)