Przedszkolny Konkurs "Wiem, co to zdrowie"

IMG_1921
W czwartkowe dopołudnie 4 kwietnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola udowodniły, że doskonale wiedzą, co to znaczy być zdrowym, i jak dbać na codzień o dobre samopoczucie. Konkurs "Wiem, co to zdrowie" był podsumowaniem tematyki, która towarzyszyła nam przez cały rok. Ponieważ promujemy zdrowy tryb życia, dbamy o właściwe nawyki żywieniowe naszych podopiecznych. Nauka poprzez zabawę, ruch na świeżym powietrzu, to również priorytety naszej pracy, każdego dnia przygotowujemy się do szkoły i do życia. By prawidłowo wykonać konkursowe zadania, należało zaangażowane wszystkie zmysły. Dzieci wykazały się spostrzegawczością, skupieniem, logicznym myśleniem a także poczuciem humoru. Impreza zakończyła się ucztą owocowo - warzywną, przygotowaną przez ciocie z naszej kuchni. I wiecie co? Wszystko zostało zjedzone! Mniammmmm....