Dodatkowa rekrutacja

Drodzy Rodzice!
Od września zapraszamy do Przedszkola Samorządowego nr 16 dzieci 3 i 2,5 letnie.
Mamy jeszcze wolne miejsca w drugiej tworzącej się grupie.
Zapraszamy więc, jeżeli chcecie Państwo, aby:
  • Waszymi dziećmi opiekowali się wspaniali wychowawcy zapewniający ciepło, życzliwość, niezwykle kreatywne zajęcia przez cały dzień,
  • dzieci otrzymały pełne wsparcie swojego rozwoju, również te, które wymagają szczególnej uwagi,
  • swoje miejsce odnalazły dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego; mamy bowiem doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrę,
  • dzieci otrzymywały pyszne, urozmaicone i zdrowe posiłki przygotowywane przez własną kuchnię.
Zapewniamy: mnóstwo ciekawych zajęć, konkursów, wycieczek, spotkań, koncertów, zajęć umuzykalniających, artystycznych, specjalistycznych, a przede wszystkich świetne przygotowanie dzieci do wkroczenia później w etap szkolny.
Czekamy na Państwa zgłoszenia do 18 kwietnia.