Uroczysty, świąteczny obiad.

received_2310646572463649
W środę 20 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Dla wielu z nas jest to dzień niezwykle radosny , spędzony w gronie najbliższych. Czekamy na pierwszą gwiazdkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy, jemy świąteczne potrawy. Także w naszym przedszkolu nastał wspaniały moment- uroczysty obiad wigilijny! Dzieci z wszystkich grup wspólnie z Paniami kolędowały, składały sobie życzenia i jadły świąteczny obiad przy pięknie udekorowanych stołach.Nie zabrakło świątecznych ciasteczek, ciast i owoców. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie, serdeczne relacje.