"Jestem bezpieczny" to tytuł konkursu na temat wiedzy o bezpieczeństwie, który odbył się w naszym przedszkolu 18 listopada. Reprezentanci starszych grup bezbłędnie odpowiadali na trudne pytania oraz wspaniale wykonywali każde z zadań. Publiczność dzielnie wspierała swe koleżanki i kolegów, którzy wykazali się znajomością zasad bezpiecznych zachowań i zabaw.
"Biedroneczki" miały dziś wielki dzień - przyjęcia do przedszkolnej braci. Najmłodsi, jak przystało na prawdziwych przedszkolaków, wykazali się nie lada odwagą, prezentując swój pierwszy artystyczny pokaz. Pani Dyrektor, pasowała każde dziecko czarodziejskim ołówkiem a wychowawczynie wręczyły im okolicznościowe dyplomy i upominki. Rodzice byli zachwyceni i dumni. Dopełnieniem spotkania był przygotowany przez nich poczęstunek.
2 listopada grupa "Pszczółki" i grupa "Słoneczka" wzięły udział w wycieczce do Piotrkowskiej Fabryki Bombek "Szkło - Dekor". Dzieci zapoznały się tam z procesem technologicznym produkcji bombek - od wydmuchiwania jej ze szkła, przez lakierowanie, suszenie, aż do dekoracji.Na zakończenie każde dziecko wykonało własną bombkę, dekorując ją według własnego pomysłu.
23-09-2015

Zatrzymać Lato

23 września Zatrzymaliśmy Lato na chwilę!
W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupach. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki.
Rodzinna Spartakiada w naszym przedszkolu.

Niedziela 23 czerwca 2024

Józef, Wanda, Agrypina, Zenon, Albin, Anna