Drodzy Rodzice! Przypominamy, iż w naszej placówce zorganizowaliśmy, przy Waszej pomocy, Kiermasz Świąteczny. Kiermasz wzbogaciły ozdoby, dekoracje świąteczne wykonane własnoręcznie przez Was i Wasze pociechami. Całkowity dochód z Kiermaszu został przeznaczony na cel charytatywny. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie!
Dziś w przedszkolu odwiedził nas niecodzienny gość - sam Święty Mikołaj! Podczas tej krótkiej wizyty dzieci z każdej grupy podarowały Mikołajowi w prezencie wierszyki, piosenki oraz portrety mikołajowe. W zamian, Święty Mikołaj ofiarował każdej grupie wór prezentów z zabawkami, grami i książkami, a  ponadto każde dziecko cieszyło się z indywidualnego upominku. Czekamy na Ciebie, Mikołaju w Święta!
W czwartek 3 grudnia nasze przedszkole odwiedziła grupa Ratowników Medycznych Pogotowia Ratunkowego z Piotrkowa Trybunalskiego. W spotkaniu uczestniczyły wszystkie przedszkolaki. Dowiedzieliśmy się wielu ważnych rzeczy dotyczących udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym osobom. Utrwaliliśmy wiadomości związane ze znajomością numerów alarmowych i pojazdów jakimi poruszają się te służby. Wizyta ratowników była bardzo interesująca i ciekawa, mogliśmy sami spróbować jak bandażuje się ranę i przykleja plasterek. Wkrótce fotorelacja...
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, dzieci z naszego przedszkola obejrzały teatrzyk muzyczny "Tymoteusz Rym Cim Ci". Spotkanie poprowadziły dwa znane już dzieciom pieski - Jacek i Gacek. Dodatkową niespodzianką był fakt, iż spektakl w całości (lalki, animacja postaci) przygotowały Ciocie z poszczególnych grup. No i jak? Chyba się podobało?
"Jestem bezpieczny" to tytuł konkursu na temat wiedzy o bezpieczeństwie, który odbył się w naszym przedszkolu 18 listopada. Reprezentanci starszych grup bezbłędnie odpowiadali na trudne pytania oraz wspaniale wykonywali każde z zadań. Publiczność dzielnie wspierała swe koleżanki i kolegów, którzy wykazali się znajomością zasad bezpiecznych zachowań i zabaw.
"Biedroneczki" miały dziś wielki dzień - przyjęcia do przedszkolnej braci. Najmłodsi, jak przystało na prawdziwych przedszkolaków, wykazali się nie lada odwagą, prezentując swój pierwszy artystyczny pokaz. Pani Dyrektor, pasowała każde dziecko czarodziejskim ołówkiem a wychowawczynie wręczyły im okolicznościowe dyplomy i upominki. Rodzice byli zachwyceni i dumni. Dopełnieniem spotkania był przygotowany przez nich poczęstunek.
2 listopada grupa "Pszczółki" i grupa "Słoneczka" wzięły udział w wycieczce do Piotrkowskiej Fabryki Bombek "Szkło - Dekor". Dzieci zapoznały się tam z procesem technologicznym produkcji bombek - od wydmuchiwania jej ze szkła, przez lakierowanie, suszenie, aż do dekoracji.Na zakończenie każde dziecko wykonało własną bombkę, dekorując ją według własnego pomysłu.
23-09-2015

Zatrzymać Lato

23 września Zatrzymaliśmy Lato na chwilę!
W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupach. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki.

Niedziela 28 kwietnia 2024

Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea, Witalis, Piotr