Zakończenie roku w grupie I

ZAKONCZENIE GR 1 1
W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupach. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki.
Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice i Dyrekcja przedszkola docenili gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki, a także dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.