Z wizytą u prezydenta

dsc4970-1280x853-1572950479
Dzisiaj, czyli 5 listopada najstarsza grupa "Motylki" odwiedziła Urząd Miasta. Podczas naszej wyprawy do magistartu zwiedziliśmy najważniejsze i najciekawsze miejsca w tym budynku. Wizyta nasza rozpoczęła od spotkania z prezydentem panem Krzysztofem Chojniakiem, który pozwolił każdemu usiąć na swoim fotelu w gabinecie. Ponieważ bardzo zainteresowała nas praca i osoba pana prezydenta, dopytaliśmy się dokładnie, o to co zrobić, aby zostać prezydentem, a także o to, do którego chodził przedszkola i co robił zanim został prezydentem? Dodatkowo zwiedzilismy Urząd Stanu Cywilnego oraz salę, w której odbywają się sesje Rady Miasta. Na pożegnanie każdy otrzymał mały książkowy podarunek i kredki. Kto wie, może któryś z "Motylków" zasiądzie na słynnym prezydenckim fotelu...
Serdecznne podziękowania dla mamy Michałka, Pani Anity Wojtali - Rudnickiej za zorganizowanie spotkania!!!

Relację foto można również obejrzec na stronie www.piotrkow.pl