Warsztaty świąteczne w Motylkach

received_203936879460254
Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Staramy się, by w naszym przedszkolu także zagościła świąteczna atmosfera.We wtorkowe popołudnie, 12 grudnia motylki zaprosiły swoich rodziców oraz rodzeństwo i zorganizowaliśmy warsztaty bożonarodzeniowe. Celem była integracja grupy, wspólna zabawa oraz wykonanie pięknej szopki bożonarodzeniowej. Rodzice wraz z  dziećmi z zapałem tańczyli, wykonywali prace plastyczne, a przede wszystkim świetnie się bawili. Wspólna twórczość w atmosferze zabawy, zaangażowanie, przeżyte emocje, a co najważniejsze czas, który dzieci spędziły z rodzicami to bardzo cenne doświadczenie dla obu stron. Z całego serca dziękujemy Rodzicom Motylków, że tak licznie przybyliście na warsztaty, za zaangażowanie we wszystkie wykonywane zadania, a przede wszystkim za to, że zawsze możemy na Was liczyć:)