Teatrzyk Eden z przedstawieniem pt. "Najlepszy przyjaciel"

inbound7809021776328537166
19 września nasze przedszkole odwiedził teatr "Eden" z przedstawieniem pt. "Najlepszy przyjaciel".W przedstawieniu uzyskujemy odpowiedź na pytanie czy jesteśmy w stanie zrobić wszystko dla tych, których kochamy? Dowiadujemy się tego dzięki historii Tosi. Dziewczynka wyrusza w niebezpieczną podróż, by zdobyć pieniądze na lek dla niewidomego ojca.Wędrówka po górach, lasach i pustyniach pełna jest przygód i wyzwań, na które Tosia nie do końca jest gotowa. Na szczęście dziewczynka po drodze spotyka niezwykłego wędrowca, który bezinteresownie pomaga dotrzeć jej do dalekiej Persji.Istotą tej inscenizacji jest pokazanie odbiorcom czym jest prawdziwa przyjaźń i co zrobić, aby być najlepszym przyjacielem dla innych. Dowiadujemy się także ile jesteśmy w stanie dokonać, dzięki pomocy życzliwych nam ludzi.