"Pszczółki" i "Motylki" poleciały do Szkoły Podstawowej nr 16

IMG_8234
1 czerwca grupy "Pszczółki" i "Motylki" skorzystały z zaproszenia i wzięły udział w Dniu Otwartym przygotowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim. Zwiedziliśmy prawie całą szkołę, wędując po różnych pracowniach i zakamarkach zapoznając się z tym, jak wygląda szkoła od środka. Byliśmy w klasie informatycznej, biologicznej, geograficznej, plastycznej, a nawet chwilę spędziliśmy w najspokojniejszym miejscu, czyli w bibliotece. Udało nam się jeszcze przebiec tor przeszkód na ogronmej sali gimnastycznej, i niestety trzeba było już wracać. To było ciekawe przeżycie, bardzo dziekujemy organizatorom za opiekę i interesujący sposób na spędzenie dnia Dziecka.