Przedszkolaki z grupy Sówek występują dla Rodziców

436657066_789318953328733_3827770779833161764_n
28 maja 2024 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki z grupy Sówek przygotowały przedstawienie. Występ był wprawdzie krótki, ale zaangażowanie dzieci i wysiłek jaki włożyły w próby, ogromny. Punktem przewodnim przedstawienia, był wywiad dziennikarski dotyczący tematu mam i tatusiów, a konkretnie - ich zachowań w różnych sytuacjach życia codziennego. „Dziennikarka Adela” próbowała uzyskać od zainteresowanych „rozmówców” jak najwięcej informacji na ten temat. Odpowiedzi były ciekawe, z dozą dużego poczucia humoru. Kolejnym punktem był taniec do piosenki „Lubię mamo” z wykorzystaniem kolorowych wstążek. Dużo wrażeń i emocji przysporzyły rodzicom piosenki samodzielnie zaśpiewane przez dzieci: pierwsza z nich była z  repertuaru Natalii Kukulskiej pt. „Co powie tata”, a druga z płyty Zozi „Ważne sprawy” - „Dziękuję Mamo! dziękuję Tato!”. W piosenkach tych dzieci mogły wyrazić, jak bardzo kochają swoich rodziców i  za co im dziękują. Ponadto z całego przedstawienia wypłynął bardzo ważny dla gości przekaz, że najważniejsza w życiu jest rodzina ...Rodzina, w której należy pielęgnować relacje oparte na  miłości, wzajemnym szacunku oraz dbać o wspólny czas spędzany razem.
Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz za wspólnie spędzone z nami chwile.