Pomarańczowy zawrót głowy!

368462032_1976663686060466_6598825878934398886_n
Czy piątek trzynastego musi być pechowy? Dla nas nie! Tego dnia obchodziliśmy POMARAŃCZOWY DZIEŃ. Przedszkolaki w tym dniu ubrane były na pomarańczowo. Ten kolor dominował nie tylko w ubraniach, ale także w zabawach. Dzieci odszukiwały pomarańczowe akcenty w otoczeniu, wymieniały owoce i warzywa w tym kolorze oraz poszerzyły wiedzę na temat ich zdrowych wartości odżywczych. Nasza kuchnia zadbała o to, żeby na naszych telerzykach były zdrowe, pomarańczowe potrawy. Robiliśmy także soki owocowe.Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w proponowanych zabawach, bawiły się wesoło, a przy tym zapoznały i utrwaliły kolor pomarańczowy. Tego dnia odwiedziła nas również Pani Julia Biernacka- instruktor tańca z Piotrkowskiej Fundacji Talentów, z którą najstarsze grupy doskonale bawiły się w rytm znanych piosenek. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.