Pasowanie na Przedszkolaka

received_353384588542296
Mamo, Tato - Jestem Przedszkolakiem!
Dzień 23 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z naszego przedszkola i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i tańce.  Następnie pani dyrektor Alina Rataj dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania, kolorową kredkę oraz opaskę z symbolem grupy - "Biedronką". Wszystkim podobała się zabawa, chociaż w niejednym oku pojawiły się łzy wzruszenia.