Kto Ty jesteś? Polak Mały....

1
Ten tydzień upływał w wydarzenia kształtujące postawy patriotyczne naszych przedszkolaków: dzieci brały udział w zajęciach tematycznych, utrwalały, poznane wiadomości o naszej Ojczyźnie, uczyły się wierszy i pieśni patriotycznych. 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości, to bardzo dobry czas na pogłębianie w najmłodszych pokoleniach świadomości narodowej. Dzień, przed tym ważnym świętem, zorganizowaliśmy konkurs wiedzy o Polsce pt. "Jesteśmy Polakami". Przedstawiciele grup, przy dopingu swoich kolegów, z wielkim zaangażowaniem brali udział we wszystkich konkurencjach. Punktualnie o godzinie 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski. Tego dnia w całym przedszkolu rozbrzmiewały pieśni patriotyczne m.in.: "Serce w placaku", "Przybyli Ułani" czy "Rozszumiały się wierzby płaczące". Z okazji Narodowego Święta Niepodległości życzymy wszystkim, aby dla każdego z nas, Polska była miejscem szczególnym i abyśmy zawsze pamiętali o bohaterach walczących o wolność naszej Ojczyzny.