Biały dzień

Bez nazwyssssss
Pomimo tego, że za oknem prawie wiosna, przedszkolaki w środę 28 lutego obchodziły Dzień Biały. Całe przedszkole zamieniło się w zimową krainę. Z sufitów zwisały białe balony, a stroje  idealnie wpasowały się w ten dzień, gdyż wszyscy mieli na sobie jakiś biały element. W przedszkolu zrobiło się bardzo zimowo.
A wszystko po to, aby umilić czas naszym przedszkolakom i chociaż na chwilę przenieść ich do mroźnego, pełnego śniegu miejsca. Panie kucharki zadbały o to, aby wszystkie posiłki w tym dniu były białe, co sprawiło przedszkolakom ogromną radość.
     Przedszkolaki bawiły się przy wesołych rytmach muzyki oraz miały okazję wykazać się swoimi umiejętnościami przy różnych zimowych zabawach i konkurencjach. Tańczyły z balonami, rzucały do celu papierowymi śnieżkami, a także tworzyły zimowe pejzaże przy użyciu nowatorskich technik.