DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE II " ŻABKI"

9cc1dedb-f65c-45af-840d-c67649789820
Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre, dlatego dzieci z grupy Żabki  gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi przedszkola.
Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość.

Na zakończenie dzieci odśpiewały wspólnie głośne ,,Sto lat" i wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Następnie wszyscy na zaproszenie wychowawców udali się do sali przedszkolnej, gdzie czekał przygotowany poczęstunek. To był bardzo miły wspólnie spędzony czas.