2 listopada grupa "Pszczółki" i grupa "Słoneczka" wzięły udział w wycieczce do Piotrkowskiej Fabryki Bombek "Szkło - Dekor". Dzieci zapoznały się tam z procesem technologicznym produkcji bombek - od wydmuchiwania jej ze szkła, przez lakierowanie, suszenie, aż do dekoracji.Na zakończenie każde dziecko wykonało własną bombkę, dekorując ją według własnego pomysłu.
23-09-2015

Zatrzymać Lato

23 września Zatrzymaliśmy Lato na chwilę!
W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupach. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki.
Rodzinna Spartakiada w naszym przedszkolu.

Niedziela 19 maja 2024

Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna