Zmiana terminu!!!! XVII Festiwal Twórczości Przedszkolaków "Fantazja 2021" - edycja on-line.

ezo,nuu
Ze względu na trzytygodniowe nauczanie zdalne, zmieniamy termin nadsyłania zgłoszeń! Teraz zgłoszenie wysłać można do 28 maja, a werdykt zostanie ogłoszony 2 czerwca.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Festiwalu Twórczości Przedszkolaków "Fantazja 2021". To szczególne artystyczne przedsięwzięcie skierowane do placówek przedszkolnych w mieście i powiecie piotrkowskim od lat współorganizujemy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Ze względu na pandemiczne obostrzenia, tegoroczna edycja festiwalu przyjmie formułę on - line. W załączniku znajdziecie Państwo szczegóły zawarte w regulaminie oraz kartę zgłoszenia.

fantazja-2021-1619158069 (doc) 0.14mb, (Pobrań: 33)